Monday, August 27, 2012

...

Täna oli siis suht lihtne päev jälle. Kella 9:20ks kooli, filosoofiat mingi tund aega ning siis 3 tunnine auk. Peale essat tundi läksime arvutiklassi ning tegime homse psühholoogia kodutöö ära ning peale seda otsustasime minna klassivend Oscari poole sööma. Mitte et koolis oleks täna halb toit olnud aga vist lihtsalt pigem niisama.
Käisime Statoilist läbi ja läksime temakale, ta elab koolist umbes 200m :D Me rääkisime juttu ja ta tegi pannkooke.. Igatahes peale seda läksime tagasi kooli, passisime nats ning siis algas juba inka. Ka see kestis umbes tund, kuna õpetaja lasi varem ära. Muidu oleks kokku olnud mingi 1,5 tundi vist. Igatahes jah, mu täielik tunniplaan pole veel kinnitatud kuna ma ei tea millal ja kas ma saan extra rootsikeelt. Loodan et see kõik selgub selle nädala jooksul... Kool on siin igatahes LEBOMMM!!!! :D 

Nädalavahetusel sai ka ühtteist põnevat tehtud. Reedel ma olin suht niisama kodus, tegime head süüa ning hostõde Teres kutsus paar sõpra külla. 
Laupäeval ärkasime suht vara ning läksime Teresi ja ta kahe sõbrannaga autoga Luleåsse. See on siis üks suuremaid põhjapoolsemaid linnu siin Rootsis, mainisin vist ennem ka juba seda.  Luleå asub Piteåst(minu linn) umbes50km kaugusel. Läksimegi igatahes sinna nagu shoppama ning veetsimegi 4 tundi seda tehes :D Vahepeal sõime ka burksi Max'is. Umbes nagu meil Hess. Burks oli ülihea :D 
Ostsin endale ka paar uut asja, mingi kileka, t-särgi ja mingi ns särgi.
Edasi juba laupäeva õhtusse hüpates.. Käisin hostõe hea sõbranna sünnipäeval. Ta pidas seda enda juures.. inimesi oli mingi 15. Suht sarnane isegi eesti omadega. Igatahes mingi 12-1 läksime pubisse/klubisse nimega Kalles vms :D See on ainuke koht kuhu siin linnas alates 18 sisse saab. Ülejäänud kohad alates 20. Koju trippisime igatahes pärast jala koos hostõega..

Täna olen siis nüüd nats aega kodus passind, varsti söön ja siis jõmmi koos paari buddyega. 

No comments:

Post a Comment