Sunday, August 19, 2012

KOHAL

Okei, ma sain alles eile üle nelja päeva netti niiet pole lihtsalt jõudnud veel kirjutada.

Kui otsast peale hakata siis kolmapäeval tulin Rootsi. Tallinna Lennujaama tulid saatma pere ja tähtsamad sõbrad.. Suht kurb oli ära minna, niiet olin nagu õnnelik ja kurb samaaegselt. Arlanda lennujaama tulid vastu siis juba YFU vabatahtlikud kellega koos läksime siis sinna Arrival Campi. Seal oli mega tore.
 Olime kokku seal 4 päeva ehk kuni laupäevani. Sinna oli siis kokku tulnud kõik vahetusõpilased, kes see aasta Rootsi tulid. Kokku oli meid 72. Õpilasi oli igast maailma otsast alustades Mehhiko ja Argentiinaga ning lõpetades Jaapaniga. Väga lahe oli nendega suhelda ja rääkida. Enamasti räägiti inglise keelt. Kuulda oli palju ka saksa keelt kuna sakslasi oli kõige rohkem. Igatahes aeg läks väga ruttu ja seal oli väga lahe. Peamiselt õpetati siis kombeid ja värke.

Edasi juba laupäeva.. ärkasin mingi 5:30 kuna 6:30 hakkasime lennujaama minema. Mina olin esimeste hulgas kes campist ära läksid, kuna neid kes põhjas elavad on vähe ning me läksime lennukiga. Need, kes Stockholmi lähedal elama hakkavad, neile tulid vanemad hiljem ise järgi.
Igatahes lend läks alles 10:10 niiet ei tea miks nii vara ära pidime minema.. igaks juhuks vist. Igatahes lend kestis siis nats üle tunni ning maandusin Luleå lennuväljal. See on kõige suurem põhjapoolne lennujaam Rootsis.
Sellise sildiga tuli siis minu hostpere mulle vastu. Btw nad on megaägedad :D


Peale perega kokku saamist läksime sööma mingisse pitsasse.. Arvasin, et peale seda koju ka aga ei. Läksime hoopis vaatame mootorsaanide veessõitmise MM'i :D jaa see oli ka megaäge. Kahjuks hakkas vihma sadama ning tulime ära suht kiiresti.
Ka tänane päev oli suht tegus. Ärkasin, sõime ning pakkisin nats asju lahti. Seejärel läksime metsa marju korjama. See aasta oli siin kehv marjaaasta niiet väga kaua metsas ei olnud. Peale seda tulime uuesti koju, tegime süüa ning siis läksin jõusaali. Nad kinkisin mulle pooleaastase tasuta käimise kaarti.. Ja see koht on megaäge :D See on avatud 24/7 ja kui seal nagu personali kohapeal pole, saab sisse sõrmejäljega :D nagu wtf :D how cool is that :P Kõik seadmed on ka megauued ja värki. Igatahes jah, rohkem ei oskagi nagu rääkida. Homme on esimene koolipäev, sellest tulenevalt olen ka suht põnevil. Usun, et kirjutan ka homme midagi. :P

No comments:

Post a Comment