Tuesday, August 21, 2012

Kool

Täna oli siis esimene koolipäev. Kool on võrreldes TNG'ga ikka megasuur. Seal nagu mitu erinevat hoonet ja mitu erinevat tiiba.. Täpselt ei saand aru kas kutsekas ka vist seal või on ainult gümnaasium. Aga igatahes jah, piisavalt suur et ära eksida :D
Kool asub 2km kaugusel niiet seal hakkan käima rattaga. Võino siin sõidetakse niisama ka suht palju ratastega. Rattaga panengi vist kuni talveni välja. Hiljem siis bussiga.
Täna siis kooli minnes alguses vestlesime selle klassijuhatajaga, hostema oli kaasas. Nats aja pärast läks hostema ära ja siis tuli ülejäänd klass ka vaikselt kohale. Pidin klassi ees rääkima kes olen ja kust tulen, polndki nii hull kui nt eile kartsin.
Igatahes kõik on siin suht sõbralikud, kuigi esialgu nats tagasihoidlikud.
Täna oli ainult klassijuhataja tund niiet saime suht ruttu lahti. Peale kooli kutsusid paar klassivenda juba sööma. Läksime kebabi mis oli suht normi. Peale seda läksime klassivenna autoga sõitma. Võino nad näitasidki mulle siin mingi vaatamisväärsusi vms. Igatahes tsill oli. Peale seda käisin veel paaris poes, jeje siin H&M ka :D Siis õhtu poole tegime kodus süüa ja käisin jooksmas. Suht naiss, 200m kaugusel majast on nagu rajad, 2,2  3,5  ja 5,2 km. Talvel valgustatud suuarada.. Sportimisvõimalustest igatahes väheks ei jää :D

Igatahes täna siis sain ka esialgse tunniplaani ka, siin on suht pikad toiduvahetunnid, 45min-1.20 olenevalt päevast. Ja vahepeal on nagu mingi randomaugud ka sees, aga ma proovin need täita extra rootsikeele tundidega. Aga jah, mu isiklik ja täpsem tunniplaan selgub lähinädalatel. Siin nagu nats teistmoodi, õpilastel on palju erinevaid valikaineid niiet terve klassiga koos on umbes 2/3 tundidest.


Hejdå!No comments:

Post a Comment