Friday, August 24, 2012

Tasapisi

Tasapisi hakkab juba koolirutiin sisse tulema. Ei mäleta kas juba ennem mainisin aga see kool on ikka faking suur :D tõsiselt jurakas nagu... aga vähemalt olen nii palju ära õppinud, et oskan juba ise hommikul minna oma kapini winn!  Seal ootavad tavaliselt 2 klassivenda Oscar ja Ludvig kellega praegu suhtlengi kõige rohkem. Ja siis koos lähme juba klassi.

Igatahes jah eile sai siis juba klassikaaslastega kinos käidud. Filmiks oli The Expendables 2.. korralik märul ikka :D kino on ikka suht kallis võrreldes eestiga, siuke väikelinna kino ja maksab 100 rootsi krooni ehk mingi 12euri.

Vaikselt proovin ka juba rääkida rootsi keeles nt kuhu me lähme, mis kell on, mis söögiks täna on.. lisaks sellele ka kõik teretused ja aitähhid jne. 

Uut ja huvitavat on palju, nt sõidavad noored kaagid, kes täislube veel teha ei saa, siin mingite imelike autodega mis on tehtud nagu kastikateks. Uurisin siis nats ning jap need on mingi autod mis on tehtud nö traktoriteks ja millega võib traktorilubadega sõita :D suht imelik. sõita võivad vist ka kuni 50km/h. Seda ei tea kas piiratud siis vms. 
Ja üldse siin sellised osse ka suht palju, aint neil autod nats teistsugused, peamiselt mingid vanad mesad ja volvod :D Sellised autod siis :D jano nendega sõidavadki enamasti need ossid kes kutsekas on

No comments:

Post a Comment