Wednesday, September 12, 2012

Hokii

Nii igatahes mõtlesin täna jälle kirjutada midagi.
Alustades pühapäevast.. sai siis käidud teist korda naiste jalkat vaatamas. Hostisa on kaasa kutsunud, kuna ta ise on kohaliku naiste vutisatsi arst niiet jah, me saime tasuta. Muidu oli pileti 180SEK, mis teeb 360 meie krooni, mis on sellise mängu kohta suht palju. Siiski oli rahvast palju ning kodumeeskond võitis 3:0 niiet lõppes hästi.
Nädalavahetusel oli ka juttu et minna võiks hokit minna vaatama millalgi. Ja esmaspäeval sai siis kohe uuesti räägitud ning ostsimegi netist piletid ära (200SEK). Igatahes saime suht viimased piletid, kuna see mäng on kahe vana rivaali ( Luleå-Skellefteå) vahel, tahavad inimesed seda räigelt näha. Mõlemad klubid on Rootsi kõrgeimas hokiliigas. Tuleb vist tuline mäng!!
Teisipäeval oli meil koolipildistamise mis oli ka täitsa norm. Pildid saame vist oktoobris kätte. Ühtlasi ilmub ka nagu album kus on terve kooli pildid aga see tuleb vist natukene hiljem.
Täna midagi erilist ei olnud. Hommikul andsid mu kõrvaklapid otsad, niiet läksin pikal vahetunnil poodi ja ostsid uued, seekord siis nats suuremad. Skullcandyd. Esimest korda proovin neid suuremaid, siiani tundub hea!
Aga elu on siin kallis, kui vaadata pangaarvet siis läheb nats tuju alla sest raha läheb ikka palju palju kiiremini kui Eestis. :D

Ahjaa hakkasin alates neljapäevast käima seal extra rootsi keeles ka. Toimub neljal päeval nädalas, vähemalt 2 tundi päevas. Alguses võtangi rohkem tunde, et keel kiiremini selgeks saada. Hiljem võib-olla natukene vähem. Igatahes on kaasõpilased on päris huvitavat :D Marokost, Taist, Somaaliast ja Afganistaanist :D Nende seal räägime inglise-rootsi segu kuna nad ei oska inglise keelt ka korralikult :D igatahes kirjutasid Abdullah(marokolane) ja Mohhamed(somaallane) mu nime araabia keeles (pilt ka) :D

Pilteee


Koolis oli halb toit ning läksime kebabi esmaspäeval :D


Uuued klapid


Daniel araabia keeles

No comments:

Post a Comment