Sunday, September 16, 2012

Pühapäev, 16.09.2012

Nädala kokkuvõtteks siis võib öelda, et oli taaskord täitsa meeldiv.
Nädala esimesest poolest kirjutasin juba eelmises postituses, nüüd siis nädala lõpu kohta.
Neljapäeval ja reedel sai siis käidud jõusaalis, mõlemad korrad otse peale kooli. Otse koolist on parem minna kuna siis ei pea mitu korda linna ja tagasi rattaga väntama ja saab nagu rutem päevaga ühele poole. Muidugi paar korda on hostvanemad ka toonud-viinud kui olen õhtu poole käinud, aga eelistan siiski peale kooli käia...

Reedel oli siis selline asi, et vanemad läksid ära ja meil oli kodus krabipidu. Ma tean, et kummaline, endal oli ka alguses et waat, mis see nüüd on :D aga nagu aru sain siis noorte hulgas siiski tavaline. Põhimõtteliselt ongi, et hostõde kutsus sõbrad külla, sõime, jõime. Põhisöök oligi krabi, neid oli üpris tüütu süüa, kuna söödav osa sellest pole väga suur. Aga hea oli siiski. Söömise juurde kuuluvad ka veel krabiteemalised mütsid ning muud kaunistused.. :D See vist muudabki selle nagu eriliseks. Igatahes oli meeldiv õhtu ja seltskond. 

Laupäeva päeval suurt midagi ei teinud, olime niisama kodus. Hostvanemad jäid veel üheks ööks suvilasse. Mina, hostõde ja ta sõbranna läksime autoga Luleåsse õhtul hokit vaatama. Kirjutasin piletite ostmisest ka eespool.

Igatahes oli see hokiõhtu väga väga lahe. Saal oli väljamüüdud (umb. 6000 inimest) ja mäng oli väga põnev ja pingeline. Lõpuks kodumeeskod Luleå võitis 3:2!! Kuna mu pere on ka selle tiimi poolt, otsustasin ise ka sellele võistkonnale hakata pöialt hoidma. Mängu juurde kuulus igatahes vägev show, enne mängu valgusshow ning kodumeeskonna mängijate tutvustus.

Hoki hakkas niivõrd meeldima, et koju tulles ostime ka järgmiseks Luleå-Skellefteå mänguks piletid. See toimub detsembris. Just neid võistkondi on äge koos vaadata, kuna nende mäng on mingil põhjusel hästi pingeline alati. Mingi naabrite omavaheline klaarimine, mõlemad linnad asuvad suhteliselt lähedal üksteisele, minu kodulinn Piteå asub täpselt keskel nende vahel.

Täna, pühapäeval ärkasime varem. Nats koristasin ja sõin. Siis tulid vanemad koju ning otsustasime koos minna golfi proovima ja bowlingut mängima.Golfirada asub linnast umbes 2km väljas. Golfi ise oli suht äge, esimest korda elus proovisin. Ütleme nii, et oli raskem kui arvata võis. Palli tabada õigesti ja õige nurga alt on üpris raske, võhikule nagu mina. :D

Golfi läksimegi rohkem nagu "proovima". Olime ainult pool tundi seal. Peale seda läksime linna bowlingut mängima. Ka seal ei läinud mul väga hästi, kuna pole mingi 1,5 aastat mänginud. Peale seda tulime koju ning tegime süüa. Rohkem ei oskagi nagu midagi lisada praegu, pilte ka natukene : Krabipidu:

HOKI


Enda toast ka üks pilt (tegelt nats suurem, seljataha jääb ka voodi ja kummut)


No comments:

Post a Comment