Wednesday, September 5, 2012

05.09.12

Viimased päevad on siis rahulik olnud, pole midagi erilist teinud. Eile käisin jõusaalis ning täna siis jooksma. Ilm on siin pigem vihmane. Jahedam ka kui Tallinnas, aga paaril päeval (ka täna) on päris ilus ilm olnud, umbes 15 kraadi ja päike.

Paar päeva tagasi sain teada, et sügisvaheajal lähme siis perega Rootsi ülikooli linna nimega Uppsala. Pere küsis mult kuhu ma tahaksin minna, võino andsid valida kas minna Göteborg'i (Rootsi üks suuremaid linnu) või Uppsalasse. Kuna nende enda sugulane elab ja käib ülikoolis ka parasjagu Uppsalas siis lähme sinna umbes 4ks päevaks. Lähme kindlasti vaatame ülikooli ja ka niisama linna peal ringi. Ma usun, et vähemalt ühe päeva oleme Stockholmis ka. Igatahes lend läheb siis Luleåst Stockholmi 31.oktoober, sealt bussi või rongiga Uppsalasse, vahe on umbes 100km. Ja tagasi tuleme 4. november. Et siis sellised plaanid..

Täna sain kätte ka oma uuendunud tunniplaani... Ütleme nii et rootsi keelt hakkab päris palju olema.. Kahjuks isegi oma päris tundide ajast ka. Aga peaasi on see, et saaksin võimalikult kiiresti keelt rääkima. Tunniplaanist on pilt allpool. Ja need extra rootsi keele tunnid ise toimuvad üldse teises hoones, niiet saab paras jooksmine olema tundidesse kuna tahaks võimalikult palju ikka oma päris tundides ka olla. 

Tuli veel veel meelde, et sportimisvõimalused on koolis väga head, kooli ees korvpalli plats, jalka väljak ning 4 tennise väljakut. :P


Tunniplaan


Kooli koridor ja kapid


Suur salativalik kooli sööklas :D 


Kooli spordiväljak (kossuplatsi pole näha)

No comments:

Post a Comment