Wednesday, November 28, 2012

On siis ette heidetud et pole ammu kirjutanud.. Mõtlesin siis kirjutada nats. Nagunii olen täna haige ja koolis ka ei käinud. Arvatavasti ei lähe sinna ka homme. Igatahes vahepeal on juhtunud igast asju niiet ei teagi kust kohe pihta hakata.

Natuke aega tagasi sain ka oma paki Eestist kätte, mille üle mul oli väga hea meel. Pakk tuli täpselt nädal aega. See sisaldas siis põhiliselt talveriideid ja muid vajalikke asju. Pakk oli miskipärast tollis läbi otsitud niiet peal oli kiri : SÖKT ehk "otsitud" rootsi k. 

Igatahes umbes 2 nädalat tagasi käisime siis esimest korda see aasta lumelauaga sõitmas. Ma kohanime ausaltöeldes isegi ei mäleta aga tean et see oli umbes 150km sisemaale. Seal juba lumi maas ja jutud. Noh mäepeal oli kunstlund ka kasutatud aga üldine meeleolu oli ikka talvine. Enne minekut ütles hostõde et see on suht väike koht ikkagi aga oli tegelt 2x suurem kui Kuutsemägi. Rootsi mõistes vist oligi siis väike koht.

Nii nüüd siis eelmisest nädalavahetusest. Kuna mul oli sünnipäev tulemas siis umbes kolmapäeval ütlesid hostvanemad, et pean koolis ütlema et reedel ma ei tule. Ma olin alguses mingi okei okei.. Neljapäeval ütles siis hostisa lõpuks, et Stockholmi minek aga mida tegema, see jäi esialgu saladuseks.
Läksimegi neljapäeva õhtul (22.11) siis õhtuse lennuga Stockholmi ning nagu ikka ööbisime hostema õe juures. Järgmisel hommikul ehk reedel sain siis teada, et sünnipäeva kink on Swedish house mafia pilet mis toimub samal õhtul uuel Friendsarenal. See oli paras üllatus mulle. Kink missugune!

Kontserdist endast siis nats. Läksime sinna siis hostõe, tema täditütre ja täditütre sõbrannaga. Algul saime linnas kokku, käisime hiinakas söömas ning siis läksime metrooga sinna kontserdikohta. Peaks veel mainima et sõitsin väga palju metrooga see nv niiet midagi hakkab Stockholmi metroosüsteemis ka koitma.
Igatahes kohale jõudes oli seal juba palju rahvast ning üldse oli megasuur tunglemine. 35 000 inimest oli kohale tulnud. Kuna bänd läheb laiali ning see oli Stockholmis eelviimane kontsert siis on see ka arusaadav, et nii palju inimesi oli. 
Olid seisu- ja istekohad. Meil olid seisupiletid niiet läksime sinna suht ette rahva sekka nö näppu viskama. Igatahes jäin selle ürituse ja üldse Stockholmis käiguga väga rahule, väga äge kink hostpere poolt. 

Kuna üks isik on kurtnud, et pildid polegi õiged pildid (kvaliteet halb) siis loodan, et see on viimane kord nende halbade piltidega. Sain õigelt perelt sünnipäevaks uue aparaatose millega peaks siis pildid märgatavalt paremad olema.

Igatahes jah : 


Pakk kodust


SisuTripp mäeleMägi


MäelMäel2


Mäel3...
Kontsert


Peale kontserti
Stockholm


Kiisu seal hostema õe juuresNo comments:

Post a Comment